Dodacie podmienky:

Pri tovare, ktorý je skladom je doba expedície do 3 pracovných dní od uskutočnenia objednávky.

Tovar ktorý momentálne nie je skladom, na základe Vašej objednávky zaistíme v najbližšom možnom termíne, čím sa doba expedície môže predĺžiť na 14 pracovných dní.

Pri výraznejšom predĺžení expedičnej doby Vás budeme kontaktovať.

Ďakujeme za pochopenie.

Spôsob dopravy:

Slovenská pošta, balík do ruky: tovar Vám bude doručený na Vami uvedenú poštu alebo dodaciu adresu.
Podľa obchodných podmienok uverejnených Slovenskou poštou nie je garantovaná doba dodania, ale bežne je balík doručený do 2 - 3 pracovných dní.
Cena dopravy sa odvíja od váhy balíka.

Kupujúci je povinný prevziať objednaný tovar pri jeho dodaní na mieste, ktoré určil, v tejto súvislosti je kupujúci povinný uviesť správnu a úplnú poštovú adresu pre doručenie objednaného tovaru. Kupujúci je povinný odobrať objednaný tovar a zaplatiť celkovú cenu. S celkovou cenou je kupujúci oboznámený pri vyplňovaní objednávky, a to ešte pred jej záväzným potvrdením. Ak odmietne kupujúci tovar bezdôvodne prevziať, je povinný uhradiť dodávateľovi náklady s tým spojené.

Pri prevzatí tovaru je kupujúci povinný skontrolovať stav zásielky (neporušenosť krabice, lepiace pásky, stav tovaru) a je oprávnený odmietnuť prevziať neúplný alebo poškodený tovar.
Skutočnosť neúplnej alebo poškodenej zásielky je kupujúci povinný bezodkladne, dopravcom škodný protokol a tento do 24 hodín zaslať e-mailom dodávateľovi. Na neskoršie uplatnenie poškodenia tovaru spôsobené dopravou pri prevzatí nie je nárok.

Doprava a balné na Slovensku: Tovar zasielame s hmotnosťou nižšou ako 10 kg a štandardných rozmerov prostredníctvom Slovenskej pošty za jednotnú cenu do 15 EUR. Objednávky s vyššou hmotnosťou riešime individuálne.

Doprava mimo SR. Doprava do krajín mimo Slovenskej republiky je riešená individuálne. V prípade Vášho záujmu nás kontaktujte telefonicky na číslo +421 917 678 395 alebo e-mailom na info@kmrarms-sk.com.

Spôsoby platby:

Dobierkou: Tovar zaplatíte v hotovosti pri prevzatí zásielky.
Platba vopred na účet: Ak si zvolíte tento spôsob platby, po vytvorení objednávky Vám do e-mailu pošleme všetky informácie pre platbu. Po zaplatení a pripísaní peňazí na náš účet Vám tovar zašleme na Vašu adresu.